Вход | Регистрация

Бенедикт Камбербетч допускає завершення зйомок «Шерлока»

04 октября 2016, 23:57
Володимир
журналист

На думку Бенедикта Камбербетч, який зіграв головного героя кінострічки, оригінального і неперевершеного в своїй дедукції Шерлока, зйомки 4 сезону можуть стати останніми.


Незважаючи на те, що акторові дуже не хочеться розлучатися зі своїм екранним образом, він допускає думку про завершення зйомок серіалу саме 4-м сезоном.

За словами Камбербетч, у нього існує відчуття, що епоха нового «Шерлока» може бути закінчена. Швидше за все розвиток дісталося до стадії коли процес подальшого сюжету і його розвитку стає занадто складним. Хоча говорити про відсутність продовження також не можна.Акторові дуже не хочеться розлучатися з роллю і він з радістю до неї повернеться, але за його словами:
... Не можна також забувати про те, що на найближчий час існує досить багато речей які також вимагають уваги і ними необхідно займатися.Говорячи про серіал «Шерлок» і його продовження, Кембербетч назвав дуже неприємними думки про ймовірне припинення своєї участі в ньому. Повернутися в свою роль йому все ж хотілося б.
Поява на екранах нових серій очікується вже на початку наступного року.


Оцените пожалуйста статью
http://bmp.bayura.net/news/aj_news/8314
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net