Вход | Регистрация

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ТАНЦІ

15 сентября 2016, 23:25
Володимир
журналист

цікаві факти про танці


Днем народження стриптизу вважається 13 березня 1894, коли під час гулянки паризьких студентів-художників дві юні натурниці вскочили на стіл і почали оголюватися під музику. Приїхала поліція, яка заарештувала перших стриптизерок.


Танець полька родом зовсім не з Польщі. Це чеський танець, а його назва походить від чеського слова «половина», так як розмір польки - 2/4.


Аж до другої половини XIX століття циганки виконували фламенко босоніж.


Сальса - це практично повна імпровізація партнера. Від партнерки потрібно тільки слухняно слідувати за своїм чоловіком і отримувати задоволення. За легендою, сальсу Касіно почали танцювати після кубинської революції в закритих владою гральних закладах.


У онлайнової рольової гри World of Warcraft тролі після команди танцювати (dance) починають виконувати рухи капоейри, бразильського бойового мистецтва, яке поєднує в собі елементи акробатики, танцю та гри.


Якщо ви хоча б раз чули назву італійського танцю тарантели, то напевно відзначили схожість цього слова зі словом «тарантул». Вони дійсно родичі, і близькі. У 15 столітті італійські лікарі «придумали» таку хворобу, як тарантізм -помешательство людини, укушенного тарантулом. Вважалося, що вилікуватися від недуги можна за допомогою особливих рухів тіла, супроводжуваних музикою. Пізніше вони і стали танцем.

тарантул


Найбільш незвичайний танець виконують 500 глухонімих жінок. Танець тисячі рук символізує буддійську богиню співчуття і милосердя.
По материалам: spokke.net/news/275
Оцените пожалуйста статью
http://bmp.bayura.net/news/aj_news/8314
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net