Вход | Регистрация

Михайло Боярський не вірить, що стадіон в Петербурзі побудують вчасно

02 августа 2016, 14:20
Володимир
журналист

Народний артист Росії і вболівальник пітерського «Зеніту» Михайло Боярський не вірить, що багатостраждальний стадіон на Крестовському острові здадуть в строк. В інтерв'ю «Суті подій» актор розповів, чого чекає від улюбленої команди в новому сезоні, і де буде дивитися Олімпійські ігри. 
- Сьогодні в Петербурзі, всі гадають, добудують стадіон на Крестовському острові, чи ні? І що вже настав час ставки починати ставити. А ви як думаєте?
- Намагаюся відноситься до цієї ситуації філософськи. Все в житті буває. На жаль, у нас частіше буває саме так. На жаль. Чесно кажучи, я не вірю, що арену здадуть в строк. Швидше там поставлять плаху, а я принесу сокиру. Хто буде катом - не знаю. Але починати рубати голови вже пора. За цей час Петро I вже б побудував кілька стадіонів. А хлопці заворовавшісь, так не можна. Це вже переходить усі мислимі і немислимі межі.
- Ви якось сказали, що готові самі взяти в руки лопату і йти на будівництво. Це був жарт?
- Частково так. Можна ж лопатою копати, а можна і не копати.
- Що чекаєте від улюбленої команди в цьому сезоні?
- Я чекаю золота. Тому що Зеніт - це найулюбленіша команда в нашій країні. І вони повинні виправдати ці очікування. На цю команду спрямовані погляди всіх не тільки в Росії, але і за кордоном. Як то кажуть: «на миру і смерть красна». Тому вони завжди видно, і це додасть їм сили, щоб завойовувати золото. Багатьом наприклад, здавалося, що без Халка ми нічого не зможемо. А ось мені здається, що навпаки.
- Що ви думаєте про нового тренера Зеніту Мірчі Луческу?
- Луческу дуже досвідчений і талановитий тренер. Звичайно, Суперкубок не зовсім його заслуга, але, тим не менш, почати свою кар'єру в Росії з перемоги - це здорово.
- Екс-тренер Зеніту Вілаш Боаш постійно говорив, що йому не вистачає іноземних гравців. На ваш погляд, ліміт потрібно розширити?
- Ну, не так вже їх і мало насправді. Звичайно хочеться бачити в рідній команді якомога більше своїх гравців. Але поки, напевно, ми не можемо справлятися своїми силами. Я не фахівець у цьому питанні. Я ж не міністр спорту. Але бажання вболівати за своїх - величезна. Хочеться, щоб футбол був чистою грою.
- Як сприйняли повернення в команду Олександра Кержакова?
- Звичайно, я зрадів, та й не тільки я. Всі вболівальники Зеніта з радістю сприйняли цю новину. А по-іншому і бути не може. Олександр заслужено повернутий в команду. Він у відмінній формі, це кращий бомбардир країни. Про що тут говорити?
- У вас є друзі серед футболістів?
- Друзів напевно немає, а ось хороших знайомих багато. Найголовніше, щоб ворогів не було.
- Кого б ви хотіли бачити головним тренером російської збірної? Все-таки чемпіонат світу пройде у нас вдома.
- Не знаю. Це складне питання, навіть гадати не буду.
- Чи може російська збірна на щось розраховувати в 2018 році, все-таки грати будемо вдома?
- Ні, звичайно, це виключено. Мені здається, ми повинні стати перш за все хорошими господарями турніру. Провести мундіаль так, щоб у всіх залишилися після нього тільки позитивні емоції, щоб нас згадували з теплом. А самі повинні бути скромними і віддати перші місця гостям. Ми своє ще візьмемо. +
- Відкрийте секрет, як вам вдається вгадувати рахунок в футбольних матчах?
- Це все чутки! (Сміється)
- Як ви ставитеся до ситуації з допінгом, що саме на Росію все ополчилися?
- Не буває диму без вогню. Самі винні в ситуації, що склалася, звинувачувати тільки імперіалістів в цьому - неправильно. Не варто нарікати на дзеркало, коли пика крива. Ось що я вам на це відповім.
- Ви плануєте дивитися Олімпійські ігри?
- Звичайно буду! У нас не так багато в житті розваг. У Ріо не поїду, буду хворіти вдома.


Оцените пожалуйста статью
http://bmp.bayura.net/news/aj_news/8314
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net